Kontakt

O Flow Base

Flow Base je rodinnou firmou, za níž stojí máma a dcera.

Dlouhodobě jsme hledaly vhodnou přírodní kosmetiku na cesty, ať už na cvičení, víkend nebo delší výlet. Naším cílem bylo najít takové produkty, které se příjemně používají a nedráždí pokožku. Chtěly jsme eliminovat stres na cestách, kdy je třeba zabezpečit, aby se kosmetika nevylila do kufru a na letišti neřešit, kolik ml se vejde do limitovaného sáčku s tekutinami.

Zkoušely jsme ledacos, pátraly na veletrzích, setkaly se s mnoha výrobci. Testovaly jsme různé produkty. Naprosto nás však uchvátily dvě značky, které nebyly v nabídce na našem trhu. Produkty Balade en Provence jsme si po několikatýdenním testování tak oblíbily, že jsme se rozhodly o radost z jejich používání podělit – v ten moment se zrodila myšlenka založení Flow Base.

A tak vznikl tento unikátní projekt, který je postaven na několika pilířích:

  • Flowbase nabízí skutečně kvalitní BIO kosmetiku, ve smyslu složení, funkčnosti i udržitelnosti, počínaje od výroby, přes balení a použitím konče.
  • Voda je život. Nesmíme s ní plýtvat. S tímto heslem jsme zahájili spolupráci s technickým projektantem a konzultantem, který se postará o návrh a realizaci ekologické čističky vody na míru, pro malé domácnosti i velké podniky.
  • Sledujeme trendy ve světě udržitelnosti, složení kosmetiky a příbuzných tématech. Námi zastoupené značky nabízí produkty, za jejichž složení se nemusí stydět.

Kritéria, která všechny naše nabízené produkty splňují

  • Složení s BIO certifikací
  • Žádný obsah vody, resp. snížený na technické minimum
  • Vysoká kvalita, maximální funkčnost produktu
  • Ekologické balení bez zbytečných plastů

Kontakt

Flow Base s. r. o.

Pekařská 12, Praha 5, 155 00, Czech Republic
info@flowbase.cz, www.flowbase.cz

Značku Balade en Provence distribuujeme z následujících důvodů

Špičková BIO kosmetika výjimečná tím, že neobsahuje vodu. Je založena na dokonalé kvalitě: suroviny jsou pečlivě vybírané, převážně lokální. Všechny produkty mají certifikát Vegan society. Neobsahují konzervanty, ani alergeny. Obaly jsou vybírány tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro životní prostředí, nejčastěji ve formě kompostovatelných krabiček. Díky malým rozměrům, absenci vody a univerzálnosti se skvěle hodí pro vášnivé dobrodruhy. Jemná vůně přírodních esencí vás do Provence spolehlivě přenese ale i doma v koupelně.

Přejeme si, aby Vám naše produkty dělaly radost a zpříjemnily každý den!

Andrea a Anita